Lifehouse

www.lifehousemusic.pun.pl - forum poświęcone zespołowi Lifehouse


#1 2011-09-19 21:18:56

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 68

Blog na oficjalnej stronie LH

Wiedzialyscie ze jest blog na oficjalnej stronie LH? Wpisy na blogu pochodza od Jasona, Ricka, Bryce. Ja nie mialam o tym pojecia, co prawda nie znalazlam na nim wpisow z ostatniego czasu, ale udalo mi sie znalezc kilka interesujacych watkow. Na przyklad Jason napisal:
"So the main point of why I am writing tonight, is this. I was going through some old song journals and I stumbled upon some old fan letters. It really moved me, some of the stories of how our music connected to these people in some way. I just want to say, thank you from the bottom of my heart, to everyone out there who has supported our band through the years. You are the ones that keep Lifehouse alive! Tomorrow we hit the road again, and I cannot wait , because it is such a pleasure to play our music in front of such amazing people. Until tomorrow"

Ech dobry z niego chłopina. Jak ja bym chciala zeby nasz list przeczytal, ech.

Offline

 

#2 2011-09-19 23:32:50

 Megi

Administrator

4809925
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 140

Re: Blog na oficjalnej stronie LH

Szkoda, że nie podałaś lina. Na oficjalnej ciężko cokolwiek znaleźć. Wiem, że w 2007 roku podczas nagrywania WWA Jason pisał świetnego bloga, o którym fani często wspominają i proszą o kontynuacje.

Offline

 

#3 2011-09-20 06:25:18

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 68

Re: Blog na oficjalnej stronie LH

Link do bloga www.lifehousemusic.com/blog A swoja droga rzeczywiscie Megi mnie sie to tez nie podoba ze na tej stronie trudno cokolwiek znalezc. Nie ma komentarzy pod wpisami na blogu, wiec malo kto o tym wiedzial.

Ostatnio edytowany przez Anula (2011-09-20 06:25:41)

Offline

 

#4 2011-09-20 14:57:41

 Kate

Administrator

9965898
Skąd: dolnyśląsk
Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 284
WWW

Re: Blog na oficjalnej stronie LH

ostatni post 5 miesięcy temu aż... mam nadzieję, że nie przestali pisać dlatego, ze nikt tego nie komentował, pewnie fani tak jak my o tym nie widzieli. bardzo fajne wpisy, cieszyłabym się bardzo jakby znowu zaczęli pisać.

Offline

 
Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl